מועדון פיאט ישראל  

חזור   מועדון פיאט ישראל > מועדון פיאט ישראל - גרסה קודמת > מועדון פיאט ישראל
עקוב אחרינו ב-RSS

מועדון פיאט ישראל כל מה שקשור למועדון

גלריה
תמונות מהגלריה
לחץ על התמונה בשביל גרסא גדולה יותר

שם:  
צפיות: 
גודל:   

ה-פונטו ספייס שלי אחרי פוליש ווקס

שם:  
צפיות: 
גודל:   

HGT בשלג1

שם:  
צפיות: 
גודל:   

פונטו ספייס (יאנג ) "פנינה"

שם:  
צפיות: 
גודל:   

My Baby

שם:  
צפיות: 
גודל:   

My Baby

מודעות שרות
shimshon
ofer katzav ad

מועדון פיאט בפייסבוק

כלי נושא הצג מצבים
ישן 06-12-05, 13:55   #1
Guest

מפגשי מועדון

שלום לכולם אני רועי ואני כמוכם בעלים של פיאט
לא ידעתי שקיים מועדון אבל אני שמח לגלות שכן...

הייתי רוצה לדעת האם מתקיימים מפגשים קבועים כמו של
מועדון אלפא רומאו {שלשם אני מגיע מידי פעם} או פעם ב...?
אם כן אשמח לדעת קצת פרטים {מקום ושעה}

לכל הסקרנים אני נוסע בפיאט קופה 5 צילינדר

בתודה מראש
רועי

ישן 06-12-05, 17:21   #2
Guest

המועדון

לרועי ברוך הבא.
מועדון פיאט עדיין בהתהוות והתקיים לפני כשבועיים המפגש השני בלבד.
מכוניתך הנה דגם מיוחד ואני מקווה שאתה נהנה ממנה, שמור עליה.
כתוב קצת פרטים על המכונית, שנת יצור צבע וכו' ועליך, גיל, עיסוק, מקום מגורים, תחביבים.
נשמח כולם להפגש במפגש הבא והכנס פה לאתר והתעדכן.
בברכה - רפי לין

ישן 06-12-05, 20:25   #3
Guest

שלום רועי וברוך הבא למועדון,
כמו שרפי כתב, המפגש השני של המועדון התקיים לפני שבועיים והרבה חברים יופיעו גם באירוע שיתקיים ביום שישי הקרוב.

לידיעת רועי וכל החברים שלא נכחו במפגש האחרון, המפגשים אכן מתוכננים להתקיים כדרך קבע, במפגש נערכה הצבעה בה הסכימו החברים לשלם דמי חבר שהכנסותיו יאפשרו לנו לעבור לשרת יותר יציב ומהיר ,לקניית חולצות, כובעים וכיוצ"ב (גובה התשלום עדיין לא נקבע, אך הוא יהיה מינמלי עבור כיסוי ההוצאות הנ"ל).

לגבי יום שישי הקרוב נותרו מספר מקומות להצגת הרכב והשתתפות בג'ימקאנה, הרשימה תיסגר מחר, מי שיקדים להרשם יוכל להציג או להשתתף בג'ימקאנה (גם אנשים שנרשמו בשבוע האחרון לאתר..).
להתראות ביום שישי באשדוד.

ישן 26-12-05, 10:58   #4
Guest

גילי, לפי דעתי אפשר להשתמש בכסף למטרות אחרות ולא לקניית חולצות וכובעים.

1. קניית דגלים עם לוגו המועדון (כמו דגלי יום העצמאות)
2. הדפסת מדבקות של "מועדון פיאט ישראל".
3. רכישה קבוצתית של חלקי חילוף מקוריים וכ' אם יהיה ביקוש.
4. רכישת דומיין נורמלי לאתר (במקום הכתובת הארוכה הזו) ושרת עליו יאוכסן האתר.

ישן 26-12-05, 11:22   #5
Guest

STIO

שלום לך..

לסוגיות החשובות שהעלית , בנוסף לשאר ההצעות הפרודקטיביות - נידונות כרגע, ובהחלט יהיו מעשיות בעתיד הלא רחוק.

סבלנות ..

ניר

ישן 26-12-05, 15:21   #6
Guest

שלום גילי וניר

מפגשי מועדון תכופים וסדירים הם הגורם הבונה והמלכד היחיד הגדול ביותר של כל קהילה באשר היא,שלא לדבר על קהילת חובבי מכוניות שהיא דינאמית ביותר.

החוויה של לחקות לסוף השבוע,לשטוף את המכונית לשים עליה את הדגל של המועדון ולצאת לדרך בציפיה לפגוש עוד כמוך,להגיע לנקודת המפגש ולראות את האנשים מתנפלים על המכוניות של השני-מה חדש?!מה נשבר?!מה שופר?וסתם בכדי לשאול מה המצב!
אין כמוה!
ראיתי את זה קורה במועדון אלפא-רומיאו,אני לא אומר שאנחנו צריכים לקחת מהם דוגמא,אבל תמיד אפשר ללמוד גם מאחרים.
מה שאני מנסה להגיד שלדעתי אין טעם למשוך את הרגע ,וצריך להתחיל לקבוע מקומות למפגשים כבר מעכשיו,ככה אפילו אם כל פעם יגיעו אנשים אחרים הרי זה לטובה ובדרך זאת עד מהרה כולם יכירו את כולם .אפשר אפילו לקבוע מפגש מדלג כל שבוע מקום אחר,סבב קבוע של כמה מקומות.
הרי מפגש זה לא חובה ומי שאין ביכולתו להגיע שידע תמיד שיש את המפגש הקרוב הבא.

אז רק לסיום הייתי רוצה לבקש שבאמת תשקלו את האפשרות הזאת ברצינות
ומקווה שנתראה בקרוב.

ישן 26-12-05, 17:26   #7
Guest

לitavl וניר וגילי

לדעתי המפגש צריך להיתקיים מאחורי הקניון ברמת גן בגלל שבשישי בערב נפגשים שם מועדוני מקס טיונינג עם עוד כמה מועדונים שבאים לשם לפעמים ועם רוצים שמועדון פיאט יתפרסם אז המיפגשים צריכים ליהיות קבוע שם למה מקומות כמו אלו שערכנו בהם את המפגש הקודם אלו מקומות ללא הרבה אנשים ורק אנחנו יודעים על המפגש ואנחנו די לבד שם..
מאחורי הקניון ברמת גן באים מלא אנשים (בעיקר צעירים) ונימצאים שם רוב חובבי הרכב ומועדון מקס טיוינניג נימצא שם קבוע ולפעמים יש שם עוד כמה מועדונים והרבה מאד מכוניות יפות ומיוחדות שם (מכל הסוגים) עם מלא אנשים ושמה יש את האוירה הכי מתאימה (מערכות יקרות עם מוזיקה חזקה רעשי מנוע וכל זה..) וגם מי שלא באף מועדון רכב (חובבי רכב שלא במועדון רכב) באים לשם קבוע כי זה המקום הכי מפורסם וכולם יודעים ומכירים ת'מקום.

קיצר בשביל לעלות את רמת המודעות למועדון וכדי שיותר ויותר אנשים יוכלו לראות פיאטים ולעלות את התדמית של פיאט בארץ ובשביל שיהיה יותר כיף ומעניין במפגשים המקום שצריך להתקיימם בו המפגשים הוא קניון איילון רמת גן.

ישן 26-12-05, 19:10   #8
Guest

תגובה

בתשובה לשאלתכם ,WRC ,ITAVL , אענה בקצרה.

בעניניך ITAVL , חשיפה- דבר שאנו רואים בו מן המעלות הראשונות. עם זאת , קוצר-רוח לא מביא לתוצאות . מדינת ישראל חופנת בעמה לא מעט רכבי פיאט שחייהם התנהלו ללא מועדון תומך שנים רבות. כך שלמעט הגחמות וחוסר הסבלנות של כמה אנשים פרטיים, אין צורך לדחוק פעילויות על חצי-רגל.
הזכרת את מועדון אלפא רומיאו. נו , יפה מאוד. גם אני רואה בדרך ההתנהלות שלהם מודל לחיקוי ויש לכך סיבה מאוד ברורה. מועדון אלפא רומיאו איננו מקום לחמומי מוח . פה ושם ישנם כמה פריקים ביזארים אבל לא מעבר לכך. מספיק מבט חטוף , בהתנהלות האתר + מפגשי המועדון המאורגנים להבין עד כמה המכונה משומנת שם. זו שאיפתנו .. היא תיקח זמן אבל כשהיא תגיע -לא יהיה גורם מוטורי רלוונטי בארץ שאינו מכיר בנו. אז שוב אני אומר- סבלנות , גילי כרגע עסוק באלף ואחד דברים , ואנו בודקים כל מיני אפשרויות... לאט לאט..

ולהצעתך WRC - יש לך נטייה ברורה לחוויות מזן שלא תמצא במועדון הזה. אני שמח שאתה לוקח חלק פעיל בו , אבל תתחיל ליישר קו.
אתה רוצה אירועים נוסח איילון - שיבושם לך , לא בבית ספרנו . אין לנו עניין בלהקת ילדים אבסורדית ו פורעת חוק שאינה מבינה דבר וחצי דבר במוטוריקה. מעניין אותך מערכות , אגזוזים וחצאיות - יש לך כתובת [כפי שציינת בעצמך] מקס טיונינג. הדבר הכי קרוב בפוקנצית מפגשי המועדון בקרבת איילון , יהיה ברמת החייל במתחם סמל"ת ותו לא.
ועוד דבר....
ההודעות שלך מאוד מגמתיות - שוב ושוב אתה חוזר על עניין השיפורים וכל הגשפעט הלעוס. אתה בהחלט יכול להביע את דעתך בכל נושא , אך עם הזמן [אני כולי תקווה שאתה מבין את זה] אתה מתרחק בצעדי ענק מרוחו של גילי , ממני, ובכלל מדרך המועדון. - לתשומת לבך.
בהצלחה..
ניר

ישן 26-12-05, 19:14   #9
Guest

יש לי שאלה יותר חשובה- ניר, מי אתה???

היית במפגשי פיאט האחרונים? ביקום לא הייתה פיאט קופה.
מה החלק שלך במועדון?

ישן 26-12-05, 19:18   #10
Guest

תגובה

אתה רוצה פרטים אישיים, אתה מוזמן לשאול אותי בהודעות פרטיות. בעניני התערבותי במועדון -גילי יענה לך.

ניר

כלי נושא
הצג מצבים

חוקי פרסום הודעות