מועדון פיאט ישראל  

חזור   מועדון פיאט ישראל > פורום מכירה/קניה > קניה
עקוב אחרינו ב-RSS

קניה רכבים ואביזרים לקניה.

גלריה
תמונות מהגלריה
לחץ על התמונה בשביל גרסא גדולה יותר

שם:  
צפיות: 
גודל:   

7.3 שנים עם האונו הסתיימו

שם:  
צפיות: 
גודל:   

מאזדה 3 2006

שם:  
צפיות: 
גודל:   

כמה זויות להנצחת תוצאות הפוליש ווקס

שם:  
צפיות: 
גודל:   

עוד טיפולים לצבע

שם:  
צפיות: 
גודל:   

פלסטלינה+ואקס לפיאט בראבה

מודעות שרות
shimshon
ofer katzav ad

מועדון פיאט בפייסבוק

תגובה

כלי נושא הצג מצבים
ישן 20-04-12, 21:49   #1
stio
כתבנו בצפון

הגלגלים שלי: :
מחפש: פיאט 127 מנוע 1050 סמ"ק שנים 84-87

שלום לכולם,

אני מעוניין לרכוש רכב מסוג פיאט 127 (הברזילאית) עם מנוע 1050 סמ"ק שנמכרה כאן בין השנים 1984 עד 1987 כולל למטרת אספנות עצמית.

בשלב זה מחפש רכב שמור יחסית, נוסע ובלי חובות במשרד הרישוי - כאשר אם יידרשו תיקוני קוסמטיקה לרבות תיקוני פחחות, צבע כללי, פנסים, פגושים וכ' זה ייטופל ע"י מוסך רלוונטי שיש לנו במשפחה, כאשר גם לבעיות מכאניות יש מענה רלוונטי. אציין כי זו לא בעיה להשיג חלקים לרכב הזה, הוא נמכר בכמויות גדולות בברזיל עד סוף שנות התשעים להבדיל מישראל. נושא חשוב מאוד הוא שאני מחפש רכב מקורי - כלומר בלי "שיפורים" מכאניים למיניהם או שיפורים קוסמטיים שונים ומגוונים וכמובן בלי בעיות חלודה רציניות, במיוחד בדלת האחורית מתחת לחלון.

למי מכם שלא יודע על מה אני מדבר, אז מדובר ברכב שנקרא בעולם פיאט 147, מצוייד במנוע 1049 סמ"ק, גיר חמישה הילוכים ידני, קרבורטור עם צ'וק אוטומטי, וכמובן ללא מזגן (היה לו מאוורר פנימי בקונסולה שמוציא רוח), ולוח שעונים מפורט: משמאל מד מהירות, מימין מד דלק ומד חום מנוע. באמצע היו נורות חיווי של (מלמעלה למטה לפי הסדר) איתות (ירוק), אור גבוה (כחול), איתות כפול (אדום), הפשרת שמשה אחורית (כתום), ופנסי ערפל אחוריים (צהוב). בשורה למטה היו משמאל נורת לחץ שמן ובלם יד, ומימין נורת טעינה - כולן באדום. לרכב היה מגב אחורי שהיה נשלט מכפתור בקונסולה ותצורת המרכב היתה אך ורק 3 דלתות.

הרעיון המקורי היה להמתין עוד כמה שנים ואז לייבא אחת שמורה יחסית מברזיל ולכן איני ממהר בכלל, אבל אם, במקרה, בטעות, ראיתם רכב כזה למכירה במציאות המוגדר כ"מציאה" יחסית לנתוניו או ברחבי הרשת, אתם מוזמנים ליידע אותי ב-

1. הודעה פרטית (למשתמשים רשומים באתר זה).
2. שליחת מייל לכתובת: lvi8@walla.co.il
3. הגבה על ההודעה בשרשור זה.

כשמדובר על רכב שעתיד בקרוב להיות אספנות אני מאוד בררן (לטוב ולרע) ואם לא אמצא משהו נורמלי, אעדיף כאמור להמתין עוד שנתיים כדי לייבא אחת מודל 84' מחו"ל. בשנים האחרונות ראינו מציאות פה ושם (בולטת בתחומה היא הפיאט ריטימו 83' עם 36000 ק"מ בלבד שצצה משום מקום) ולכן אני מאמין שאולי יש רכב כזה שמור אי שם.

תודה ענקית מראש על שיתוף הפעולה והמשך שבוע מצוין,
גיא.
stio מנותק  
ישן 20-04-12, 21:51   #2
צביקוש23
מנהל

האווטאר של צביקוש23

הגלגלים שלי: פיאט 127 , פיאט מריאה
שלח הודעה דרך MSN ל צביקוש23
ביד 2 יש כמה כאלה למכירה...

מועדון פיאט ישראל
Israel Fiat Club

הרכבים שבבעלותי: FIAT 127 900L 1979 / FIAT QUBO 1.4 2013
צביקוש23 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-04-12, 22:02   #3
stio
כתבנו בצפון

האמת שראיתי את זה, אני עוקב אחר יד 2 כבר מעל שנה...

הכסופה שנת 87 נפסלה בגלל השיפורים (כיסאות של קופרה חדשה, אגזוז, קרבורטור כפול) והרכב זקוק עוד להשקעה (החלפת פגושים קדמי ואחורי, השלמת סמלים לדלת תא המטען, החלפת כיסאות קדמיים, השלמת מדף אחורי, השלמת מגב אחורי וזרוע) ולמרות זאת הוא דורש 15,000 ש"ח. אין טעם אפילו להתקשר לבן אדם, חבל לי ולו על הזמן.

הצהובה של 87 נפסלה על הסף רק בגלל הצבע הזה, הרכב במקור היה בצבע אחר. כאמור לא מעוניין בשיפורים חיצוניים.

לכל השאר אין תמונות. זאת אומרת שצריכים להתקשר ולקבוע עם הבן אדם כדי לראות את הרכב, המוכרים גרים רחוק מאוד אליי (אזור ירושלים) ופשוט אין לי זמן להתחיל לטייל בארץ, לפחות עד סוף הסמסטר.
stio מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-12, 00:59   #4
רפי לין
בעל מקצוע
מנהל

האווטאר של רפי לין

הגלגלים שלי: בראבו גיר רובוטי, פנדה גיר ידני
פיאט 127 ברזיל

בדוק עם ספי מ "י.ס גירים אוטומטיים", בטל' 057-3868964.
בהצלחה ובברכה - רפי לין
רפי לין מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-12, 01:03   #5
צביקוש23
מנהל

האווטאר של צביקוש23

הגלגלים שלי: פיאט 127 , פיאט מריאה
שלח הודעה דרך MSN ל צביקוש23
צטט:
במקור פורסם על ידי רפי לין צפה בהודעה
בדוק עם ספי מ "י.ס גירים אוטומטיים", בטל' 057-3868964.
בהצלחה ובברכה - רפי לין
ה 127 שלו משופרת ולבטח לא מקורית עם כל השיפורים. גיא יש בסגולה בפתח תקווה אחת רגילה מקורית ולא משופרת צבע אפור למכירה.

מועדון פיאט ישראל
Israel Fiat Club

הרכבים שבבעלותי: FIAT 127 900L 1979 / FIAT QUBO 1.4 2013
צביקוש23 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-12, 07:37   #6
ספי
Junior Member

הגלגלים שלי: 127
פיאט 147

הפיאט שלי (הכסופה) במצב פח מעולה, מצב מיכני מעולה, יש לי את הראש והסעפת והקרבורטור המקוריים (למרות שהחלקים המורכבים שייכים ל147 70HP), יש לי את החלקים להחזיר את האגזוז למקוריותו (שזה המקורי ממש - מעולם לא הוחלף), ויש לי את הכיסאות המקוריים. אם אתה לא מעוניין בכיסאות ובראש, ועדיין חשלם מחיר הוגן תרים טלפון. זה אחד האקזמפלרים היפים בארץ

אם לא היפה שבהם, ופרויקט זול מאוד להחזרה למקורי. מבחינת מיכניקה - לדעתי אין מה לעשות לרכב.
ספי מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-12, 14:53   #7
stio
כתבנו בצפון

צטט:
במקור פורסם על ידי צביקוש23 צפה בהודעה
ה 127 שלו משופרת ולבטח לא מקורית עם כל השיפורים. גיא יש בסגולה בפתח תקווה אחת רגילה מקורית ולא משופרת צבע אפור למכירה.
לא היתה כזאת אפורה, אולי זאת כסופה שהצבע שלה נשרף בשמש... איזו שנה היא והאם אתה יכול לצלם לי תמונה שלה מהנייד ובמידה ותעבור לידה שוב? אם כן אודה גם למס' טלפון של הבעלים

צטט:
במקור פורסם על ידי ספי צפה בהודעה
הפיאט שלי (הכסופה) במצב פח מעולה, מצב מיכני מעולה, יש לי את הראש והסעפת והקרבורטור המקוריים (למרות שהחלקים המורכבים שייכים ל147 70HP), יש לי את החלקים להחזיר את האגזוז למקוריותו (שזה המקורי ממש - מעולם לא הוחלף), ויש לי את הכיסאות המקוריים. אם אתה לא מעוניין בכיסאות ובראש, ועדיין חשלם מחיר הוגן תרים טלפון. זה אחד האקזמפלרים היפים בארץ

אם לא היפה שבהם, ופרויקט זול מאוד להחזרה למקורי. מבחינת מיכניקה - לדעתי אין מה לעשות לרכב.
קודם כל תודה על התגובה, לא ידעתי שהכסופה שנת 87 שלך.
גם אם תפרק את כל התוספות ששמת שם ותשאיר אותם אצלך (הכיסאות של הסיאט שווים הרבה כסף), חוששני שהפער בין המחיר אותו אתה מבקש לבין המחיר אותו אני מוכן לשלם על הרכב הספציפי גדול מידי.

היתה לנו 127 כזאת שנת 84 שנמכרה כשהיא היתה 16 שנה על הכביש יד ראשונה עם 117,000 ק"מ ב- 2800 ש"ח, והיא היתה נראית נהדר (אני יכול לצרף תמונות). לצערי לפי נתוני משרד הרישוי היא ירדה מהכביש לפני 8 שנים, אחרת הייתי קונה אותה חזרה מבלי לחשוב פעמיים.

לא אמרתי שזה מחיר הוגן לרכב שלך, אבל הפער בינו לבין 15,000 ש"ח או אפילו פחות מכך קצת גבוה מידי, גם בהתחשב בעובדה שדרושה השקעה ברכב, וגם בהתחשב בעובדה שזהו אינו רכב אספנות לפחות עד 2017, וזה לא רכב שגם בתור אספנות יהיה קלאסיקה או יהיה בעל ערך אספני כלשהו. בכל מקרה אני מאחל לך בהצלחה במכירת הרכב!
stio מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-04-12, 22:01   #8
ספי
Junior Member

הגלגלים שלי: 127
Smile

דבר אחד אני בטוח. כל פיאט שתמצא תצטרך להשקיע הרבה מאוד כסף כדי להביא אותה למצב של הבובוניירה שלי. הכיסאות זה השיפור הטוב ביותר שניתן לעשות לרכב כזה. גם הבטיחות של הנהג והנוסע משתפרות פלאים, גם הבידוד מהמרכב, וגם הסכנה בהורדת הכיסא המקורי על כף רגל של נוסע שהתיישב בכיסא האחורי גורמות לי שבשום אופן אני לא חוזר לשרפרף המקורי שהיה ברכב. בנוסף לכך, המנועים הרגילים (לא ה 70HP) בקושי זזים על הכביש, בעוד שכיום הרכב מגיע ל90 מהר יותר מכל פוקוס או לנטיס, מה שנותן לו את היכולת להיות רכב יום-יומי ולא גרוטאה לסופ"שים בלבד. פעם בריכבי אספנות היה נהוג לשמור בקנאות על המקור, אבל כיום יש זרם חזק הרבה יותר של משפצים שמשפרים את הבטיחות הנוחות והביצועים של הרכב (resto mod), אבל איש איש באמונתו יחיה.
ודווקא בגלל שהוא עדיין לא אספנות ואני יכול לנסוע איתו בשקט בין 7:00 ל 9:00 גורם לי להעדיף ליום-יום רכב כזה, ולא אחר שבו אני צריך לעבור על החוק כדי להשתמש ביום-יום.
בהצלחה גם לך עם החיפושים.
ספי מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה

כלי נושא
הצג מצבים

חוקי פרסום הודעות