מועדון פיאט ישראל  

חזור   מועדון פיאט ישראל > פורום כללי > יעוץ ברכישת רכב
עקוב אחרינו ב-RSS

יעוץ ברכישת רכב שאלות לפני קניה.

גלריה
תמונות מהגלריה
לחץ על התמונה בשביל גרסא גדולה יותר

שם:  
צפיות: 
גודל:   

my punto spice

שם:  
צפיות: 
גודל:   

יום מסלול לרכבים קלסיים

שם:  
צפיות: 
גודל:   

הפונטו היפה שלי !

שם:  
צפיות: 
גודל:   

קניתי פנדה 2011 ידנית

שם:  
צפיות: 
גודל:   

פונטו ספייס (יאנג ) "פנינה"

מודעות שרות
shimshon
ofer katzav ad

מועדון פיאט בפייסבוק

תגובה

כלי נושא הצג מצבים
ישן 16-09-09, 02:12   #11
shambi
Member

הגלגלים שלי: מולטיפלה2002
מולטיפלה חדשה?

היי
רציתי רק להוסיף שבאתר של היבואן של פיאט אין אפילו זכר למולטיפלה/מולטיפלה 2009 או מולטיפלה כלשהיא.
ביי
גיא
shambi מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-09-09, 09:29   #12
yair068
Senior Member

האווטאר של yair068

הגלגלים שלי: פיאט פונטו
רענן היבואן הזה טיפש פשוט מאוד .
אם הוא היה מביא פונטו דיזל טורבו הייתי קונה .
מה הוא מחליט אם וכמה ולמה ואם כל הפורום משוגע ורוצה לקנות רכב כזה .
ואם כבר מדברים למה היבואן לא עושה מבצעים למי שמשרת אותו כל השנה .
yair068 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-09-09, 17:17   #13
raanan_t
Super Moderator
מנהל

האווטאר של raanan_t

הגלגלים שלי: Punto MK2 ELX 2002 Manual
אתה היית קונה זאת בדיוק הנקודה, לא כל הפורום משוגע וזאת בדיוק הסיבה שלא משתלם ליבואן ולא משתלם ללקוח להעלות רכב כזה על הכביש בישראל. אני בטוח שאם היה יותר מלקוח אחד שמעונין ברכב אז מזמן הוא היה על הכביש.
ע"פ דברי המנכ"ל הסטטיסטיקה מציגה מכירות של 2% בשוק הדיזל הפרטי בארץ ולא רק בפיאט. אני מניח שהנתון הזה נכון ולכן אני חושב שהייתי נוהג בדיוק באותה הצורה כמו שנוהג היבואן כיום.

אין זה אומר שלא צריך להכניס לארץ דגמים ייחודיים, אך צריך לעשות זאת במחשבה תחילה.
ישן 16-09-09, 18:27   #14
yair068
Senior Member

האווטאר של yair068

Smile

איזה תחילה ואיזה מחשבה לא דובים ולא ארנבות.
שהיבואן יקום ויגיד מילה פשוטה אנחנו מתמחים במנועי 8 שסתומים ובמיוחד לעצבן את גיא.
איפה כל רכבי הפיאט שרואים בעלונים מחו"ל או בפורומים אנחנו במרחק שנות אור כל הצדיקים נהיו סחבקים של המנכ"ל.
אותי לימדו דבר פשוט בחיים לא משתלם לך בשכר העבודה אל תעבוד רק אל תתבכיין כך גם היבואן לא משתלם לך תיסגור את העסק.
דוגמה יפה תיקח מקאיה החליפו יבואן ותראה פתאום הרבה קאיות מה קרה הוא מקבל בחינם רכבים.
שהמנכ"ל החדש ילך ליבואן הראשי יקנה 2000 מכוניות במחיר מוזל וישווק במחיר מוזל בכדי לשווק בצורה אגרסיבית המוסכים יעבדו ופתאום מכירים את פיאט.
אתן לך דוגמה בשנת 94 הכניסו בצורה אגרסיבית את האונו מונדיאל במחיר של 44,444 ש"ח
ואני רכשתי היה שווה.
עוד אחד קבל ליבואן יש בסיס שפונטו לא מזהם ואז הוא יצא במבצע לפונטו אוט במחיר של 87000 ש"ח
נסעתי למחרת במיוחד ונאמר שאתמול הם מכרו את כל 100 המכוניות (מתחילת השנה נמכרו 223 מכוניות של כל פיאט)נו אז איפה המחשבה להקה של ****.

נערך לאחרונה על ידי raanan_t : 16-09-09 ב 21:16.
ישן 16-09-09, 19:38   #15
stio
כתבנו בצפון

הגלגלים שלי: :
קודם כל אני מסכים ב- 100% עם יאיר. זה נראה כאילו המנכ"ל שטף לכם את המוח... אם אני הייתי שם ושואל את השאלות בניסוח שלי (כמובן בצורה מקצועית ומנומסת) המנכ"ל היה בולע את המילים. גם אני הייתי יכול לשבת כמה שעות על ה- Word והאינטרנט, ולהוציא לכבוד המנכ"ל סטטיסטיקה משלי על רכבי ספורט/ מנועים נורמליים/ איבזור נורמלי. אם צריך להעלות את זה על מצגות פאור- פויינט ו/או על גרפים באקסל זה מה שהייתי עושה. אני לא רומז משהו על האירוע האחרון, אבל לאירוע כזה באים מוכנים מראש- הוא מביא קלסר קטן עם סטטיסטיקה וטענות משלו- אני יביא ארגז קרטון עם ססטיסטיקה וחומר אחר שלי.

ליבואן משתלם לייבא כל רכב, בכל דגם עם כל מנוע. אם הלקוח מוכן לשלם (לפי מחיר הרכב באיטליה+ 90% מס) אז למה שתהיה בעיה ליבואן? מבחינת חלקי חילוף אני מוכן לחכות שבוע+ עד שיגיע חלק מאיטליה. אם הלקוח מוכן לסידור כזה, למה לא מאפשרים? כי אין ליבואן כוח להתחיל להתעסק עם "שיגעון" של כמה חובבי פיאט.

למרות הרשום ליעיל אני בכל זאת מקווה (ע"פ התשובות של המנכ"ל וע"פ התרשמותכם האישית) שמישהו יתעורר שם ושכל השאיפות שלו יצאו לפועל, כי זו התקווה האחרונה.
stio מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-09-09, 21:17   #16
raanan_t
Super Moderator
מנהל

האווטאר של raanan_t

הגלגלים שלי: Punto MK2 ELX 2002 Manual
אני אתן לזמן לעשות את שלו ולראות מה הקבוצה החדשה שיושבת בראש הולכת לשנות.
עד אז הויכוח הזה הוא ויכוח סרק מבחינתי וכבר מלכתחילה רשמתי שאין לי כוונה להכנס לויכוח.
ישן 16-09-09, 21:19   #17
yair068
Senior Member

האווטאר של yair068

אותי לא מעניין כלום זכותי לבוא אפילו לסוכנות ולראות למשל את הבראבו החדשה למה היא לא בארץ.
לא משתלם אני אחליט ולא הייבואן מה הוא מביא את הרכב למשפחתו.
אם הייתי רוצה לייבא בייבוא אישי משרד התחבורה הייה נותן לי תקינה?
התקוות צריכות להיות פה ומיד גם מכוניות גם חלקי חילוף במחירים סבירים ושרות מוסכים אמין.
לא יקרה לייבואן גם אם יפסיד כמה מכוניות הכל נלקח בחשבון.
גיא ליידיעתך לפני שקניתה את הסקודה אני הייתי לפניך ונכנסתי למוסכי סקודה שהיו על הפנים אבל השירות היה טוב מאוד.
כשהתמזגו סקודה עם VW כל מערך המוסכים שודרג מהקצה לקצה הושקע שם הרבה כסף אז היבואן הפסיד כסף בטווח הקצר אבל לטווח הארוך הרוויח ועוד איך(ראה מכירות של שתי הקבוצות)
ישן 16-09-09, 21:37   #18
stio
כתבנו בצפון

הגלגלים שלי: :
יאיר אתה צודק. אגב, המוסכים של סקודה שופצו ע"פ הוראה של משלחת מצ'כיה שבאה במיוחד לארץ כדי להדריך את צ'מפיון.

אגב, התקשרו שלשום מהמוסך של סקודה שהייתי בו שבוע שעבר, רצו לדעת האם הייתי מרוצה מהשירות! אומנם לא הקפצתי את שרשור ההתרשמות כדי לדווח על זה, אבל תראה איזה שירות. בחיים במוסך של פיאט לא התקשרו לראות אם אני מרוצה, בחיים.

בנושא הרכבים המיוחדים: זה לא ראוי ולא מכובד שבכירי היבואן נוסעים בכל מיני מכוניות מיוחדות שלא נמכרות בארץ. מדובר בזלזול, כאילו אומרים ללקוח בפרצוף: "לנו יש, לך אין ולא יהיה. למה? כי לנו יש יותר גדול".

אגב, ביום ראשון בבוקר עברתי ליד מוסך פיאט, בדרכי לחנות רהיטים. מה אני אגיד לכם- אין להם עבודה. פונטו אחת, דובלו אחת וטמפרה- זוהי כל העבודה שיש להם. המוסך מכיל 6 ליפטים...

נערך לאחרונה על ידי stio : 16-09-09 ב 21:56.
stio מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-09-09, 21:46   #19
yair068
Senior Member

האווטאר של yair068

לא פלא
אני לא אשכח פעם שהייתי במוסך פיאט בדרום ת"א לא אומר את שמו באמצע העבודה ביקשתי שיפסיק את העבודה המוסכניק השחיל אותי עד העצם לקחתי את הטמבון המפורק שמתי בבגז ועזבתי.
מאז אני עובר כל יום משם והתיאור מתאים לצפון שלך.
ישן 16-09-09, 23:47   #20
gilgil
Administrator
מנהלמנהל

האווטאר של gilgil

הגלגלים שלי: UNO 70S, RITMO CABRIO
שלום,

גם אני בדעה דומה לקודמי שהביעו דעתם על האירוע בסמל"ת.
ברור לכולם ששינוי דורש זמן, במיוחד כשמדובר באיטלקיות - הרי רומא לא נבנתה ביום אחד .
וברצינות, הפגישה עם המנכ"ל ואנשי סמל"ת הייתה מוצלחת ונראה שסמל"ת הולכת לכיוון אחר, טוב יותר, בעזרת צוות צעיר עם מוטיבציה גבוהה וגב חזק ותומך מצד הבעלים, מיכאל לוי.
הויכוח כאן מיותר לחלוטין (מה גם שהוא חרג מהנושא המקורי).

צטט:
במקור פורסם על ידי yair068 צפה בהודעה
כשהתמזגו סקודה עם VW כל מערך המוסכים שודרג מהקצה לקצה הושקע שם הרבה כסף אז היבואן הפסיד כסף בטווח הקצר אבל לטווח הארוך הרוויח ועוד איך(ראה מכירות של שתי הקבוצות)
אם כך, סמל"ת היא שילוב מנצח של מוטיבציה, גב מהבעלים (=תקציב) ומנכ"ל חדש בשם אורי להב שהגיע הישר מצ'פיון מוטורס (מציע לעשות קצת שיעורי בית לפני שטוענים כאן ל"שטיפת מוח" ומבקרים תוצאות השייכות לעבר).

ובמלים אחרות, כמו שרענן כתב, תנו לזמן לעשות את שלו.

נערך לאחרונה על ידי gilgil : 17-09-09 ב 00:07.
gilgil מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה

כלי נושא
הצג מצבים

חוקי פרסום הודעות