מועדון פיאט ישראל  

חזור   מועדון פיאט ישראל > מועדון פיאט ישראל - גרסה קודמת > מועדון פיאט ישראל
עקוב אחרינו ב-RSS

מועדון פיאט ישראל כל מה שקשור למועדון

גלריה
תמונות מהגלריה
לחץ על התמונה בשביל גרסא גדולה יותר

שם:  
צפיות: 
גודל:   

פלסטלינה+ואקס לפיאט בראבה

שם:  
צפיות: 
גודל:   

my punto spice

שם:  
צפיות: 
גודל:   

הגלריה של הפונטו החדשה

שם:  
צפיות: 
גודל:   

התברסות קצרצרה לפני טיסה

שם:  
צפיות: 
גודל:   

HGT בשלג3

מודעות שרות
shimshon
ofer katzav ad

מועדון פיאט בפייסבוק

כלי נושא הצג מצבים
ישן 14-10-06, 08:46   #1
Guest

בעיניין המפגש

שלום לכולם..............יש לי פיאט רגאטה 87.......{יותר טוב מרנו 19 1700 שיש לי בנוסף} מישהו יכול להסביר לי כיצד המפגש הזה יועיל לי? הרי כל המכוניות חדישות יותר....בהיזדמנות זו אשמח לדעת מהיכן אוכל להשיג חלפים משומשים לפיאט באיזור חיפה והמיפרץ.......יום טוב לכולם.................נדב

ישן 14-10-06, 10:08   #2
Guest

מפגש

אף אחד לא מבטיח שהמפגש יועיל לכל אחד.
אתה תתפלא אך יש כאן ובמפגש כמה אנשים שיכולים להועיל לך מאוד ואני אחד מהם וכדי שתבין שאני יודע משהוא אז אשאל אותך לגבי הרגאטה:
איזה דגם 70 עם מנוע 1300, או 85 אוטומטית עם מנוע 1500, או 85 ידנית עם מנוע 1600?.
איזה רמת גימור, עם מע' אורו/חמום ידנית (דגם רגיל) או מע' הפעלת חמום/אורור אלקטרונית
(דגם S)?.
דגם הרגאטה האהוב עלי ביותר הנו 85 עם מנוע 1600 והילוכים ידניים.
בברכה - רפי לין

ישן 14-10-06, 14:38   #3
Guest

רגאטה אוטו קטלני ממש הרבה זמן לא ראיתי אוטו כזה.. אוטו נוסטלגי בשבילי.. לאבא שלי היה כזה אוטו כשהיתי קטן

ישן 15-10-06, 00:14   #4
Guest

נדב (אני משער שככה קוראים לך) ברוך הבא.

אני לא יודע אם המפגש יועיל לך, אבל להכיר אנשי מקצוע, סתם חובבים של המפגש, ועוד אנשים שלכולם עניין משותף יכול להועיל לך.

אם בהחלפת דעות מבעלי רכבים אחרים, אם בהתייעצות עם אנשים מקצועיים יותר (כדוגמת רפי, צביקה, חיים, נתי וכו')
ואם בעניין בדברים נוספים (למשל זיהום אוויר, בטיחות ברכבים וכו').

המפגשים לא עולים כסף ונשמח לראות אותך ואת הרגאטה שלך במפגש הקרוב.

אביעד.

ישן 15-10-06, 10:50   #5
Guest

תגובה

המפגשים אינם סצינות של משא ומתן, או יחסי גומלין בין החברים. באים בכדי לספר חוויות, לראות קצת מכוניות, לקשקש על מה שבראש שלך , לספוג אווירה ולשבור שגרה.

הבונוס הוא ולא העיקר, יחסי הגומלין שנוצרים אח"כ..

ישן 15-10-06, 22:52   #6
Guest

ולא כל המכוניות חדשות... במפגש בחיפה נפגשו להן פיאט קלסיות לא מעטות,אני מניח שגם למפגש הקרוב יגיעו כמה (לצערי ומסיבות אישיות לא אוכל להגיע).

הרגטה שהיתה מאד פופולרית הולכת ונעלמת מהכבישים ואין לי ספק שהגעתך תעורר ענין בקרב החברים.

ישן 21-10-06, 18:12   #7
Guest

רפי לין....וכל החברים שלום......... לא יכולתי להגיע ...ואני מקווה שבפעם הבאה אגיע למיפגש....הרכב שיש לי פיאט רגאטה מודל 87 13 ...S עם בקרה אלקטרונית ...הרכב מאיץ ומגיע למהירות גבוה..בעליות הוא חמקמק ומשאיר מכוניות חדישות יותר מאחור...המנוע שלו שקט מאוד כאשר אני סוחט את דבשת הגאז.... הרכב קל מאוד לא מאבד מערכו הכספי {כמו שיש למרבית כלי הרכב היותר חדישים}.... הרכב איננו מושך תשומת לב.....כך שהוא לא יעד לגנבים....חסכוני בדלק....והכי חשוב משמש אותי בצורה יעילה......מאוד קשה לי למצוא חלקים עבורו...אשמח מאוד אם תפני אותי לאנשים המתאימים....באיזור מפרץ חיפה או עמק יזרעאל......דרך אגב הלוח הבקרה האלקטרוני בדש בורד חדל לתפקד...אשמח אם תוכל לאתר לי חלק חליפי...{בתשלום כמובן}.....לסיום: אשמח לשמוע ממך או מהחברים בקומונה זו... בברכה ובתודה מראש..נדב

ישן 22-10-06, 21:56   #8
Guest

פיאט רגאטה

אם כוונתך ללוח הפעלת אורור וחימום האלקטרוני אז יש לפרקו(בעדינות) ויתכן שיש מגע שרוף באחד המחברים ו/או פס המתכת במעגל המודפס שאליו מתחבר המחבר החשמלי.
זאת מתוך הנחה שהנתיכים (פיוזים) נסדקו והם תקינים.
חשמלאי רכב טוב שאולי יוכל לסייע לך הנו דני זומרשטיין מ"מצת אור" שברח' יפו 100 חיפה, טל' 04-8525366 או 04-8535106 או 04-8511494.
בברכה - רפי לין

ישן 23-10-06, 10:25   #9
Guest

תודה רבה........ומה בקשר לחלקים? יש מישהו באזור שמוכר חלקים לפיאט רגאטה? יום נעים נדב

ישן 23-10-06, 11:22   #10
Guest

חלקים לפיאט רגאטה

אתה יכול לנסות ואולי להשיג משהוא בחנויות החלפים מתמחות פיאט:
1. "מ.י.ר חלפים" שברח' המסגר 70 ת"א, טל' 03-5620275 ובקש את אלי או אבי.
2. "נחום סודאי" שברח' בן אביגדור 3 ת"א, טל' 03-5618052 ובקש את נחום או חזי או נמרוד.
כמו כן יש חנות חלפים נוספת המחזיקה בהרבה חלפי רכבים "ותיקים" והיא "מאירמן"
שברח' אורלוב 68 פתח-תקוה, טל' 03-9306714 ובקש את עמי.
בהצלחה ובברכה - רפי לין

כלי נושא
הצג מצבים

חוקי פרסום הודעות