צפה בהודעה יחידה
ישן 06-01-09, 15:24   #10
stio
כתבנו בצפון

הגלגלים שלי: :
ברוב המוחלט של המכוניות החדשות אין בכלל שעון חום מנוע. מה תגיד על זה?
לאחר התייעצויות עם מומחים הבנתי שזה מיותר ברכב המודרני, קיבלתי הסבר משכנע ומדוייק, אם תהיו מעונינים שאכתוב כאן- אז תגידו.

רענן- אם אתה אומר אני מאמין לך, הריי יש לך רכב כזה. אבל רק דע לך שהמוסכניקים לא ממליצים על הספייס.
חוץ ממה שכבר ידוע לנו כבעייתי (מנוע הגה חשמלי, וריאטור בHGT) וגם טוענים שיש בעיות עם בתי מצערת שמתלכלכים מהר מידי, חיישנים נדפקים בתדירות גבוהה, משאבות מים לא מאריכות חיים, ראשי מנוע נהרסים מהר מידי, נורות לפנסים ראשיים נשרפים בתדירות גבוהה, צבע נשרף מהשמש מהר מידי...
אז פעם אחת אמרתי למוסכניק שהוא לא מבין כלום. אח"כ במוסך אחר אמרתי אותו דבר. במוסך השלישי שאמרו לי אותו דבר עשיתי פרצוף כאילו זה יכול להיות, במוסך הרביעי סתמתי את הפה.

מה שמעניין בכל הסיפור הוא שהמוסכים המורשים של פיאט דווקא טוענים שאין שום בעיות, אבל כשדיברתי פעם אחת עם לקוח אחר הוא טען שיש לו ספייס mk2b והוא עוד לא הגיע ל- 100K וכבר צריך לשפץ גיר (ידני!).

אז באמת שאני לא יודע ולא ממהר להגיע למסכנות, אבל למישהו כמוני שלא מחזיק בבעלותו רכב כזה זה קצת מדאיג אם אני מביט על זה מהצד.
אגב, 2 מוסכניקים מתוך 4 טענו שדווקא האונו דור שני והפונטו דור ראשון הרבה יותר אמינים מהספייס.

בקיצור יצאתי מבולבל.
stio מנותק   הגב עם ציטוט