צפה בהודעה יחידה
ישן 22-06-10, 22:59   #2
Amit
חבר מועדון

האווטאר של Amit

הגלגלים שלי: פונטו 1250 3 דלתות
וכמובן איך אפשר בלי שיפורים- גלגל תנופה עם 1.1 קילו פחות

מסרק הגה חדש מקופסא :

החזרת הגיר והמנוע לרכב עם תושבות מנוע חדשות :

וכמובן איך לא , עבודת פורטינג על הראש מנוע -לקח לי 20 שעות בערך , תמונת מעבר אוויר לפני :

מעבר האוויר צריך להיות פתוח אך לא חלק מאוד ,בכדי לאפשר לתערובת להתערבב כהלכה -תמונה אחרי

כל זאת כפול 4 ,ובנוסף את מעברי הפליטה שצריכים להיות חלקים כמראה

מעט על התהליך . ראשית מוציאים שסתומים ומתחילים בהצמדת האטם הרצוי לראש , ואז משתמשים בGRIDDER פניאומטי לגירוד ,ולאחר מכן ליטוש עדין בעזרת נייר לטש ובושים עד לקבלת התוצאה הרצויה

ניקוי כללי והרכבת קאמשאט חם לביצועים ומוכנים להרכבה :

והמנוע בצורתו הסופית :

דיסקיות בלם ורפידות חדשות הוצמדו לבולמים הישנים, אשר נבדקו ונמצאו שמישים וכמובן תפוחי הגה חדשים וצינורות בלם חדשים ...:

תשמעו סיפור קצר .. כאשר שלחתי את הראש לשיפוץ ביקשתי שיבצע כיוון שסתומים בצורה טובה ביותר . דאגתי לשמור על סדר החלקים כאשר עבדתי על הפוריטנג מפאט כבוד לבחור שטרח וכיוון כראוי את המערכת . בעת ההנעה הראשונה הניע יפה ונשמע רעש מחריד

וכמובן פתחתי את הראש ובדקתי את כיוון השסתומים וחשכו עיני . מידות רווח של 0.7 ו 0 החרידו את דעתי , והקש ששבר את גב הגמל דיסקיות מתכת ששמו מתחת לחלק מהשימסים כדי להגביה אותם (חסכו 12 ש"ח ) :

מה שנקרא עבודת הישראלי היפה ... שם המקום "מ.ש.י שיפוץ ראשי מנוע "מאחורי בית המשפט בת"א , הוא עוד לא שמע אותי אבל לשם אני לא חוזר .. וגם ניקוי הראש היה חובבני וגם המחיר היה לא מציאה לאחר כיוון מקצועי שלי ושימסים מתאימים שנרכשו , המנוע שקט ועובד חלק . .

המשך הפרוייקט עיצוב פנים קומפלט , וצביעת הרכב .

הרכב עבר הסבה למנוע 1250 הזרקה חד נקודתית ,הוגדלו המעברים גם בסעפת היניקה , והוחלף סעפת הפליטה ל4-2-1 מפונטו 75 בהמשך סעפת יניקה 38ממ וציפ תואם כל זאת בסיום ההרצה .
תודה לחברי הפורום במיוחד ליאיר (YAIR068 שתרם את המנוע והרבה מזמנו ) ולרפי לין שמסייע לי בבניית צמות החשמל למזגן מחדש .

עמית

עצה : מי שאוכל פחות נשאר רזה ומוריד משקל מהרכב ....

נערך לאחרונה על ידי Amit : 22-06-10 ב 23:25.
Amit מנותק   הגב עם ציטוט