צפה בהודעה יחידה
ישן 24-12-06, 22:52   #1
Guest

טיול מועדון פיאט , בית שמש. 20.1.07

כהמשך לתחילתה של מסורת מכובדת, מועדון פיאט יוצא לטייל פעם נוספת. הפעם אנחנו נשייט לנו באיזור עמק האלה, ומושבי האיזור החביבים.

מדובר באיזורים מאוד פרחוניים בעונות האלו, כבישים נהדרים , פארקים שונים ובד"כ גם משופעי אופניים, אופנועים וכל מיני חובבי מוטוריקה למיניהם שיוצאים לגיחות על הכלי האהוב עליהם.

יום הטיול הוא ביום שבת , נפגשים בסביבות 10 בבוקר באיזשהי נקודה שאבחר במהלך הימים הקרובים [בנוסף לעוד כמה פרטים]. שעת חזרה משוערת באיזור 18-19 בערב.

בניגוד לפעם הקודמת , אנחנו לא מארגנים מסעדה אלא נבצע עצירה באחד הפארקים באיזור [כנראה פארק בריטניה] ושם נעשה על האש. במידה וזה יהיה בלתי אפשרי, יש מסעדות באיזור או שפשוט כל אחד יביא משהו מהבית. בכל מקרה לא מדובר בנסיעה ארוכה במיוחד.

אם במנגל נבחר, חלוקת המצרכים תתפרס בין כולנו וכל אחד יביא משהו לזרוק על האש. כולל מישהו שיצטרך להביא מנגל..

אני לא ארחיב יתר על המידה לגביי המסלול אבל בקצרה נחלוף על פני :לוזית, לי-און, נס-הרים, ועוד כמה כבישים מענינים. לא יהיה משעמם..

יש לי רק בקשה אחת: הכבישים שם מאוד מלטפים את האגו של הנהג ושל הכלי שלו. הם גם יכולים לבעוט בו באותה נחישות. או במילים אחרות... לא לקחת סיכונים מיותרים. מה גם שהמשטרה שורצת שם מאז שהאיזור הפך למגרש המשחקים של חורכי אספלט.

זאת ועוד..

היות ואנחנו נמצאים בתחילת החורף , וינואר הוא חודש מועד לגשמים, במידה ומזג האוויר יהיה ממש בלתי נסבל , הטיול מבוטל כמובן.

זהו בינתיים. במהלך החודש הקרוב אני אוסיף פרטים נוספים ועדכונים על פי הצורך.

השרשור פתוח.. מקווים לראות את כווווללללםםםם הפעם.. אז מי שמגיע.. שידפוק פה כרטיס..

תוספת מגדעון:
עמלתי עכשיו על מפת הגעה לנקודת המפגש.
בעיקר לצפוניים שרוצים להגיע, שתראו שזה ממש לא מסובך.

הוראות כתובות שכדאי לשמור איתכם:
ההוראות יביאו אתכם אל נקודת המפגש.
(עבור הצפונים)
עולים על כביש החוף (מס 2) מאיפה שבא לכם, ונוסעים עליו לכיוון דרום.
יוצאים במחלף גלילות לכיוון ת"א (זהו איילון).
אחרי שעלינו על איילון, ממשיכים עליו לכיוון דרום, ועוברים את כל מחלפי ת"א למינהם. המטרה שלנו היא כביש מס 1 לכיוון ירושליים.
אחרי שעוברים את כל מחלפי ת"א, מגיעים למחלף גנות. תוכלו לזהות אותו כי כביש 4 חותך אותו. לא עולים על כביש 4 אלא ממשיכים ישר על כביש מס 1 לכיוון ירושלים.
במחלף שפירים (הבא אחרי גנות) פונים שמאלה לכיוון כביש 412 צפונה.
ממשיכים עם הכביש עד לצומת יהוד מערב.
בצומת יהוד מערב ממשיכים ישר.
פניה ראשונה (כיכר) שמאלה זהו רחוב משה דיין.
פונים שמאלה בכיכר, ולאחר נסיעה של עוד כחצי דקה תראו את קניון סביונים משמאלכם.
כנסו לחניה וחפשו אותנו.

לגבי השאר, כביש 4, במחלף גנות יוצאים לכיוון ירושלים (כביש מס 1) וממשיכים אחרי ההוראות משם.

אני מזהיר מראש, המפה ברזולוציה גדולה מאוד.
לחצו על המפה כדי לראות בגדול:

עדכונים

א. נקודת המפגש : קניון "סביונים" ביהוד, מגרש החנייה ב 9:30.