מועדון פיאט ישראל

מועדון פיאט ישראל (http://www.fiatclub.co.il/forum/index.php)
-   פונטו - טכני (http://www.fiatclub.co.il/forum/forumdisplay.php?f=24)
-   -   כל כך נדפקתי עם הרכב הזה... :( (http://www.fiatclub.co.il/forum/showthread.php?t=3447)

danceoflife 26-02-08 16:10

כל כך נדפקתי עם הרכב הזה... :(

קפצתי היום לקנות את הצמיגים ולשמעון כדי לבדוק למה וכמה חסר לי גז מזגן. זה הכל. זה אחרי טיפול 40,000 בשבוע שעבר ואחרי בדיקה לפני קניה כמובן ואחרי שבדקתי שה-כ-ל בסדר אצל שמשון.

אז יצא שהלכתי קודם לשמשון, ולא, הרכב לא חזר איתי.
מעבה המזגן מת, צריך להחליף (1600 ש"ח)
ראש המנוע כנראה שמת (1500 עבודת ניקוי, אם הוא מת עוד 1000)
ומחר היה אמור להיות יום החופשה היחיד שיש לי אחרי חודשיים קשים מאז התאונה.
כל כך אין לי את הכסף הזה עכשיו :(

השקט היחיד שיש לי הוא שאני סומכת על שמשון ויודעת שלא דופקים אותי במחיר.
אני רק היום מבינה שמי שדפק אותי היה המוכר של הרכב (למרות שלא בטוח ידע על המנוע), ומכון הבדיקה שבדק את הרכב היה בהחלט אמור לשים לב לכל זה... ככה שמחכה לי תביעה, אני לא שילמתי 450 ש"ח על בדיקה שתכניס אותי עמוק לסדרת טיפולים שעולים לי כמו חצי רכב :mad:

שחרון 26-02-08 16:34

משתתף בצערך.
חבל באמת שככה הרכב.
אבל נשמע לי תמוהה מוזר "ראש מנוע מת" למה מת? ומה זה ניקוי ראש מנוע?
האוטו לא נוסע טוב? נעלמים מים ברדיאטור? המנוע מרעיש?

שחרון

vRS 26-02-08 16:36

מוזר מאוד עניין הראש מנוע.

משתתף בצערך - מקווה שיהיה בסדר :)

danceoflife 26-02-08 16:40

העניןי הוא שלפני יומיים התחילו רעידות קלות בהנעה, חשבתי שזה רגעי. אתמול בבוקר בדקתי מים וראיתי שחסרים והרבה... עד המינימום. הוספתי מים והיום הלכתי לשמשון וציינתי את זה כדרך אגב, כי הוא אמר לי שזה עלול לקרות אחרי טיפול 40,000, אז לא דאגתי.
כשאמרתי לו את זה הוא קצת היה בשוק לגלות שכל מערכת הקירור של הרכב במצב ממש ממש לא מעודד ואמר לי שהוא מקווה שזה בגלל שהצטבר שם אוויר ולא שבאמת קרה משהו לראש מנוע. שעתיים אחרי זה הוא אמר לי שזה כנראה הראש וצריך לבדוק/לנקות (...לא ממש זוכרת או מבינה מה מי מו, הייתי כל כך בשוק מהמחירים והטיפול שנפל עלי משומקום...) ושאם יתברר שהראש נדפק מכל זה, גם אצטרך להחליף אותו.

ככה הלכו להם 4500 ש"ח שפשוט אין לי
לא יודעת אם לחכות עכשיו עם הצמיגים ולהתפשר על הבטיחות שלי רק בגלל זה. אין לי כסף לזה עכשיו :-/

שחרון 26-02-08 16:49

קודם כל אל תתעצבי. זה חלק מהחיים ולכולם זה קורה.
בקשר לצמיגים תנסי להתיעץ עם אנשים ולראות אולי אפשרי עוד לסחוב איתם.
ואם הלכו לך כל כך הרבה מים אז כניראה יש בעיה במנוע וזה אכן המחיר.
בהצלחה:)

שחרון

fpclub 26-02-08 17:01

ממש עצוב. אם בשמשון אמרו שזה ראש מנוע אז זה ראש מנוע, אני מאמין להם. כמו ששחר אמר אין מה לעשות, זה יכול לקרות לכולם.

אריק שמאי 26-02-08 17:06

היכן עשית בדיקת קניה והאים יש לך את הטופס

danceoflife 26-02-08 17:10

את הבדיקה עשיתי במכון הבדיקה שצמוד למשרד הרישוי בחולון (סנטר טסט). נורא רציתי ללכת לדינמומטר שהיו מעולים קודם לכן, אבל זה היה דחוף לי והתייעצתי עם המורה שלי לנהיגה לשעבר שאמר שאין בעיה לבדוק שם.
הבדיקה אכן היתה חובבנית ומרגיזה מרוב שהיא היתה קצרה, אבל יצאתי מנקודת הנחה שהם מכסים את עצמם וכותבים באמת מה שיש ולא מסתכנים בתביעות.
יש לי את דף הבדיקה עליו לא צוין דבר מלבד מצמד מוגבה ודליפת שמן. שמשון כבר הציע לי מחר לבוא עם הדף שהוא יבדוק אם צוין ומה צוין והציע לי לתבוע במקרה הצורך.

עידן 26-02-08 17:11

יש לי שאלה חשובה ! את מקום הבדיקה....... בעל הרכב הקודם משך אותך למקום שהוא רוצה שתבדקי, או שאת הלכת למקום מיוזמתך? בתחום הזה יש הרבה קומבינות, לשכן שלי היה סיפור שהוא רצה לקנות רכב ובעל הרכב משך אותו למקום שהוא רצה, ושם תתבצע הבדיקה מה שהתגלה לבסוף שבעל הרכב הוא סוחר מכוניות והוא ובעל מקום הבדיקה חברים ושוב קומבינות לא חסר.

לגבי מעבה המזגן באוטו הקודם שלי היתה את אותו הבעייה ופשוט הלחמתי את החור במעבה כל הסיפור כולל פירוק והרכבה עלה לי 550 ש"ח כולל גז.

לגבי הצמיגים אסור להזניח חוץ מזה אם פעם יצא לך לראות ניידת בדיקה של משרד התחבורה בצד הכביש הם עוצרים מכוניות ומורדים אותם מהכביש בגללל דברים כאלה.

וחוץ מזה מה זה חשוב הכסף העיקר הבריאות !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

danceoflife 26-02-08 17:14

צטט:

במקור פורסם על ידי עידן (הודעה 22588)
יש לי שאלה חשובה ! את מקום הבדיקה....... בעל הרכב הקודם משך אותך למקום שהוא רוצה שתבדקי, או שאת הלכת למקום מיוזמתך? בתחום הזה יש הרבה קומבינות, לשכן שלי היה סיפור שהוא רצה לקנות רכב ובעל הרכב משך אותו למקום שהוא רצה, ושם תתבצע הבדיקה מה שהתגלה לבסוף שבעל הרכב הוא סוחר מכוניות והוא ובעל מקום הבדיקה חברים ושוב קומבינות לא חסר.

את המכון אני בחרתי וביקשתי, אני לא חושבת שלמוכר היה שום עסק לא חוקי עם המכון. אני כן חושבת שהמכון הזה עובד בחובבנות מגעילה עד כדי זלזול בלקוח ושאם לא הייתי לחוצה על האוטו אחרי התאונה לא הייתי מסתפקת בבדיקה שלהם.

כל הזמנים קבועים כ GMT +3. השעה כרגע היא 08:34.