מועדון פיאט ישראל

מועדון פיאט ישראל (http://www.fiatclub.co.il/forum/index.php)
-   הצעות ושאלות על פעילויות המועדון (http://www.fiatclub.co.il/forum/forumdisplay.php?f=64)
-   -   מועדון אלפא מזמין חבריו לדיון עם צמרת סמל"ת. מועדון פיאט יכול להרים אירוע דומה? (http://www.fiatclub.co.il/forum/showthread.php?t=7305)

stio 29-08-09 23:41

מועדון אלפא מזמין חבריו לדיון עם צמרת סמל"ת. מועדון פיאט יכול להרים אירוע דומה?

קישור:
http://www.iaroc.org.il/modules.php?...ewtopic&t=5248

הם מארחים אותם באולם התצוגה שלהם בת"א. האם מועדון פיאט יכול להרים אירוע דומה? דווקא יש לי כמה שאלות לשאול את המנכ"ל.

VivaItalia 30-08-09 16:32

אכן איורע זה יתקיים ב-14 לספטמבר, לאירוע יוזמן גם ועד מועדון פיאט שיקבל הזמנה רשמית בקרוב. אין מדובר באירוע "פתוח לציבור" אלא אירוע לחברי מועדון אלפא + מספר אנשים נוספים שוועד מועדון אלפא יזמין. כוונתנו בהזמנת ועד מועדון פיאט היא שבהמשך תוכלו גם אתם לארגן מולם אירוע דומה.

ניר.

gilgil 31-08-09 22:33

בהמשך לדבריו של ניר, הנהלת המועדון הוזמנה גם היא לדיון.

גיא וכל חבר במועדון (שבמניין ושלא במניין), מוזמנים להעלות שאלות אשר יופנו להנהלת סמל"ת.
את השאלות יש לשלוח למייל המועדון fiat.il@gmail.com.

stio 31-08-09 23:12

תודה, אנסח את השאלות בצורה מקצועית מחר ואשלח אותם אליך.

VivaItalia 06-09-09 22:35

גיל, כשישבנו עם הנהל"ת סמל"ת על האירוע הזה ביקשנו שוועד מועדון פיאט יצטרף ויהיה נוכח (ויוכל להעלות שאלות כמובן) כחלק משיתוף הפעולה בין המועדונים והכל ברוח טובה. חשוב שנבין כי הן מועדון אלפא והן מועדון פיאט (מועדון לנצ'יה שגם איתם אנחנו בקשר קצת לא רלוונטיים באירוע זה שכן יבוא מותג לנצ'יה איננו על הפרק בעתיד הנראה לעין) חשובים לסמל"ת ולתדמית המותגים והשייכות המותגית של לקוחותיהם הפוטנציאליים.

ניר.

ארילו 15-09-09 06:20

רק הבוקר אני כותב את רשמי ואת תגובות ההנהלה של סמל"ת לשאלות שלנו, פשוט כי אתמול הייתי עייף מדי כשהגעתי הבייתה. (סיימנו שם לקראת עשר).
המנכ"ל החדש (אורי) התגלה כבחור נחמד ובעל חזון מסודר לגבי שני המותגים (אלפא ופיאט) ועם המון נכונות לקדם אותם בארץ. הכרנו גם את מנהלי המותגים (עכשיו יש מנהל מותג נפרד לאלפא ומנהל מותג נפרד לפיאט) שגם הם עם המון אנרגיות ותוכניות מסודרות לגבי העתיד.

המנכ"ל מודע לתדמית הירודה של פיאט (לא אמין וכו') למרות שלפי נתונים סטטיסטיים רכבי פיאט לא מתקלקלים יותר מאשר רכבים של מותגים אחרים. בתוכניות שלו לשפר את רמת השירות כך שהלקוח יהיה במרכז ולהעלות את רמת השירות במוסכי הרשת וגם את מקצועיות השירות.
בנוסף הוא מעוניין להעלות את מחיר המחירון של רכבי פיאט משומשים, וזאת ע"י שימוש בטרייד אין שלהם.

לגבי השאלות שנשאלו:
לגבי אבארת' - סמל"ת נמצאת במו"מ מול פיאט לייבא את כל הרכבים של חטיבת אבארת' לארץ. החטיבה תמותג כחטיבת הספורט של פיאט. לגבי תמחור זה עדיין לא ידוע. לגבי לוחות זמנים, קודם הם מעונינים להשיק את נקודת המסירה החדשה שלהם, לסיים את אולם התצוגה החדש בת"א וחיפה ואז לעבוד על חטיבת אבארת' בארץ.

לגבי האבזור - סמל"ת משנה כיוון ותאפשר ללקוחות להזמין רכבים עם אבזור בהתאם לדרישת הלקוח והאפשרויות שהיצרן מציע (ישנם רכיבי אבזור שהיצרן תולה אותם אחד בשני). רכב בהזמנה מיוחדת ייקח לו יותר זמן להגיע כמובן אבל בניגוד להיום זה יהיה אפשרי.

לגבי רמת השירות - אורי המנכ"ל רואה בזה נקודת תורפה כיום והוא בהחלט פועל לתיקון המצב.

לגבי מחירי החלפים - סמל"ת פועלת להוזיל את עלויות החלפים בארץ, שוב אל מול היצרן.

סה"כ היה אירוע מאוד נעים, היה נחמד לגלות שסוף סוף יש בסמל"ת אוזן קשבת, והתרשמתי אישית שהם באמת מתכוונים לערוך שינוי ולהעיר את המותג המנמנם שלנו.

אז האם זה אומר שהארץ תוצף ברכבי פיאט כמו בשנות ה-90? נחיה ונראה :D

רפי לין 15-09-09 07:50

עוד על המפגש

כמו כן יוקם גם בחיפה מוסך מרכזי שיהיה שייך לסמל"ת ויש לשער שהוא יהיה ברמה מקצועית גבוהה יותר ממה שקיים כיום וזאת הן מהמודעות של סמל"ת לצורך בזה והן כי הם יכולים ומסוגלים לבצע זאת כספית, מקצועית ומנטלית.
כמי שמחובר חזק מאוד אל מותג פיאט, מעל 47 שנים, אני מקווה שכל המהלכים האלו יצליחו וישאו פרי גם לסמל"ת וגם לציבור בעלי הרכב בישראל.
בברכה - רפי לין :)

stio 15-09-09 11:50

שמחתי מאוד לשמוע את הדברים שלכם (אביעד ורפי), אני מאוד מקווה שזה יתגשם במהרה.

צביקוש23 15-09-09 12:01

לגבי כמות רכבים , קשה לי להאמין שיצליחו לשחזר את הצלחת המכירות כמו שהיה בשנות ה90 עם האונו (שכמה שידוע לי זה אחד הרכבים היחידים שנמכר בארץ בתקופה קצרה מאד בכמות מכירות גדולה מבחינת כמות מספרית).

ועל זה נאמר "מעט מדי, מאוחר מדי".

shachar 15-09-09 12:09

צטט:

במקור פורסם על ידי רפי לין (הודעה 54162)
כמו כן יוקם גם בחיפה מוסך מרכזי שיהיה שייך לסמל"ת ויש לשער שהוא יהיה ברמה מקצועית גבוהה יותר ממה שקיים כיום וזאת הן מהמודעות של סמל"ת לצורך בזה והן כי הם יכולים ומסוגלים לבצע זאת כספית, מקצועית ומנטלית.
:)

כולי תקווה שישארו רכבי פיאט בצפון עד למהלך המבורך הזה...

כל הזמנים קבועים כ GMT +3. השעה כרגע היא 11:03.