מועדון פיאט ישראל

מועדון פיאט ישראל (http://www.fiatclub.co.il/forum/index.php)
-   אודיו (http://www.fiatclub.co.il/forum/forumdisplay.php?f=33)
-   -   שאלה לגבי התקנה רמקולים 6\9 על מגש אחורי. פיאט אונו (http://www.fiatclub.co.il/forum/showthread.php?t=5561)

Liber 29-01-09 19:08

שאלה לגבי התקנה רמקולים 6\9 על מגש אחורי. פיאט אונו

התחדשתי בפיאט אונו לא מזמן, יש בה "מערכת" מקורית של 4 רמקולים- 4' INCH כל אחד ו HU שמחליט לו לעבוד מתי שבא לו. העניין לא כל כך מוצא חן בעיניי ולכן החלטתי שאני אקנה רדיו דיסק (pioneer 2050) וזוג רמקולים 6\9 (עדיין לא יודע איזה בדיוק, אם יש לכם הצעות לדגמים מסוימים, אשמח אם תוכלו להמליץ פה. חשבתי על פיוניר 400 ווט שעלותם 400 שח).
אבל זה לא מה שרציתי לשאול. הקטע הוא, שאני חושש לשים את הרמקולים על המגש האחורי בגלל הרזוננס שיהיה מהמגש הקל הזה. למישהו יש כבר התקנה כזאת על המגש, אין בעיות עם איכות הצליל שיוצא מהרמקולים שמותקנים על המגש האחורי בפיאט אונו?

תודה לעונים,
ליבר

saar 29-01-09 19:15

מניסיוני האישי שלי בלבד

מניסיוני האישי שלי בלבד, לא הייתה לי שום בעיה עם הרכבת 6/9 על המגש האחורי באונו. הצליל היה יפה מאוד ותקין לחלוטין. לא היו לי בעיות עם המגש הזה בכלל.
אך זאת מניסיוני האישי שלי

Liber 29-01-09 19:26

או קיי תודה

+1 המלצה חיובית

יש עוד בעלי ניסיון?

liorwohl 29-01-09 19:31

לי יש שמה רמקולים 6.5" (קומפוננט) חזקים וכבדים יותר מ6/9 ואין שום בעייה. אין רעידות או משהו כזה כי פיאט דאגו לשים שמה גומיות.
הייתי מעדיף להתקין את הרמקולים בדלתות אבל זה כבר לשרשור אחר.

Liber 29-01-09 19:32

אגב, מומלץ לשים יריעת ספוג או שהבד של המגש מספיק?

Liber 29-01-09 19:50

צטט:

במקור פורסם על ידי liorwohl (הודעה 39187)
לי יש שמה רמקולים 6.5" (קומפוננט) חזקים וכבדים יותר מ6/9 ואין שום בעייה. אין רעידות או משהו כזה כי פיאט דאגו לשים שמה גומיות.
הייתי מעדיף להתקין את הרמקולים בדלתות אבל זה כבר לשרשור אחר.

+1 המלצה חיובית

נראה לי אלך על התקנה של רמקולים על המגש האחורי. בהמשך אפרסם תמונות מהחיתוך והתקנה

ליבר

Caveman 29-01-09 21:55

לטעמי האישי, רמקולים אחוריים הורסים את כל עניין ה"במה" ברכב.
הצליל המגיע מקדימה + סאב וופר איכותי מאחור, יתנו לדעתי את התוצאה הטובה ביותר.

stio 29-01-09 22:32

יש לך רק קדמיים בלבד גדעון?
אני הוספתי בזמנו כשהזמנתי את הרכב רמקולים אחוריים.
סה"כ יש 4 רמקולים ו- 4 טוויטרים, איכות שמע מעולה.

Caveman 30-01-09 00:02

אמת, אצלי רק שני הקדמיים + הטוויטרים מחוברים.
היו 6" על המגש לפני 3 וקצת שנים, מאז ועד היום הם עושים חייל אצל חבר קרוב שמאוד נהנה מהם.
האחוריים המקוריים נמצאים ומנותקים. אני מחבר אותם רק כאשר אני צפוי לנסיעה ארוכה עם נוסעים מאחור, על מנת שלא אצטרך להחליש את הסאב וופר. כאשר רק הוא מחובר ומכוון לטעמי (שזה ממש לא חזק), זה לא נעים באוזן ליושבים מאחור. מכיוון שזה ממש לא קורה הרבה, אין לי בעיה עם זה.

אצל אימי ברומסטר קיבלנו את 4 הרמקולים + הטוויטרים. האיכות רחוקה מאוד מלהיות מעולה, אבל היא מספקת את הצרכים של ההורים שלי, וזה דיי מה שחשוב.

stio 30-01-09 12:59

גדעון, אולי אתה יודע איזה גודל רמקולים יש בסקודה בתוך הדלתות?

איכות השמע טובה מאוד לטעמי (בטח ובטח לעומת האונו, ששם היו 4 רמקולים 4 אינץ'), ואצלי אין שום סאב או מגבר מאחור.

כל הזמנים קבועים כ GMT +3. השעה כרגע היא 09:12.